Loading...

Outsourcing Poligrafii

z nami masz czas na kawę

Idea Print management

PRINT MANAGEMENT TO PLANOWANIE

oraz racjonalizacja wydatków poprzez skuteczną optymalizację wszystkich procesów na drodze, którą pokonuje produkt od pomysłu do momentu, gdy trafi on w ręce Odbiorcy. Łączna skala prowadzonej działalności pozwala wygenerować dodatkowe oszczędności na zamawianych usługach i surowcach.

Dzięki takiemu modelowi współpracy Klient oszczędza czas i pieniądze, ogranicza ryzyko i odpowiedzialność za błedy dostawców oraz zwiększa efektywność procesów projektowania, produkcji i dostaw materiałów poligraficznych. Otrzymywane produkty, spełniając założone funkcje użytkowe i cele marketingowe, charakteryzują się doskonałą jakoscią, a terminy ich realizacji sa krótsze bez dodatkowych nakładów finansowych.

Oszczędzaj na druku

MMDS Print Management to pierwsza w Polsce firma oferująca wyspecjalizowane usługi w zakresie kompleksowego zarządzania procesami projektowania, produkcji oraz dostaw materiałów poligraficznych i reklamowych.

Print Management (zarządzanie drukiem) to koncepcja outsourcingu usług poligraficznych, w której Odbiorca zamawia wszystkie swoje druki - od wizytówek i naklejek, poprzez ulotki, broszury, opakowania aż do banerów i gadżetów - za pośrednictwem jednej firmy. Firma świadcząca usługę Print Management dzięki specjalizacji w dziedzinie poligrafii potrafi bardzo skutecznie dobrać najwłaściwszą technologię wykonania do danego zamówienia, przejmując od Klienta odpowiedzialność za wybór i nadzorowanie pracy dostawców oraz całosciową koordynacje procesów związanych z projektowaniem, produkcją i logistyką.

audyt

Drogi nasz przyszły Partnerze, czy wydajesz na poligrafię przeszło 20 000 miesięcznie?
Czy drukujesz różne materiały w różnych ilościach korzystając z różnych technik drukarskich i różnych drukarń?
Czy musisz, w swoim zakresie, organizować logistykę i wysyłki wydrukowanych materiałów?
Czy nawiedza Cię czasami uczucie, że można było coś zrobić bardziej optymalnie a przez to oszczędniej?
Że zapłaciłeś za karuzelę, a wystarczyłaby huśtawka?
Skontaktuj się z nami, a my pokażemy Ci jak i gdzie szukać oszczędności nawet do 20%.
Oddaj problemy z drukiem ekspertom od poligrafii, swój czas i energię będziesz mógł poświęcić na sprawy SWOJEJ Firmy
Z nami masz czas na kawę...

Zaufali nam