Loading...

Aktualności

China Print 2017

Zakończyły się międzynarodowe targi poligraficzne CHINA PRINT w Pekinie. Firma Highcon zaprezentowała swoje produkty w znanym już z targów DRUPA 2016, pełnym profesjonalizmu stylu. Wystąpienia połączone z projekcjami filmów pokazowych dały możliwość widzom poznania wachlarza zastosowań cyfrowych maszyn wykrawająco-bigujących Highcon.

Maszyny BEAM i EUCLID III pracowały w Pekinie na najwyższych obrotach (w przypadku EUCLID III było to aż 2000 arkuszy B1 na godzinę!). Mocnym punktem przestrzeni Highcona były także hostessy w kreacjach wykonanych przy pomocy maszyn Izraelskiego producenta. Zapraszamy do zapoznania się z krótką fotorelacją z targów CHINA PRINT 2017.

Trwające od 9 do 13 maja międzynarodowe targi poligraficzne CHINA PRINT 2017 w Pekinie, już po raz 18 powitają największych producentów maszyn poligraficznych. Ponad 160 000 m2 powierzchni ekspozycyjnej i wystawienniczej stawia tą edycję targów na pierwszym miejscu w Azji.

Highcon, kontynuując ogromny sukces z targów Drupa 2016, zaprezentuje swoje innowacyjne technologie przeprowadzając, ściągający tłumy, show „Power of Paper”!

Maszyny Highcon to innowacyjne i jedyne w swoim rodzaju cyfrowe automaty wykrawająco-bigujące! Cechy takie jak, brak wykrojnika, skrócenie do minimum czasu narządu, a także efekty niemożliwe do osiągnięcia dla tradycyjnego wykrawania, sprawiają, że maszyny Highcon są idealnym rozwiązaniem zarówno dla niskich nakładów jak i produkcji masowej. Na targach CHINA PRINT 2017 będzie można zobaczyć modele maszyn Highcon Beam oraz Highcon Euclid III.

Serdecznie zapraszamy do Pekinu!

Innowacyjne Opakowania

Serdecznie dziękujemy organizatorom i uczestnikom - nie możemy doczekać sie kolejnego spotkania! Zapraszamy do zapoznania się z krótką fotorelacją z tego wydarzenia.

Mamy wielką przyjemność zaprosić Państwa na kolejną konferencję z cyklu „Innowacyjne opakowania – Projektowanie i produkcja opakowań kartonowych”, organizowaną przez firmę Polski Drukarz Sp. z o.o. wydawcę Świata Druku.

Reprezentantem MMDS machines będzie Pan Marek Migdalski, który podczas prezentacji pt.
Złocenie? Sztancowanie? Sklejanie? DGM - kompleksowe rozwiązania do produkcji opakowań (post press)

przedstawi Państwu bogatą ofertę firmy DGM – chińskiego producenta automatów wykrawająco-tłoczących (także z możliwością złocenia) oraz zaawansowanych, automatycznych składarko-sklejarek do kartonu i tektury falistej – czyli innowacyjność w przemyśle opakowań w azjatyckim wydaniu.

DGM, to:

  • ponad 5000 sprzedanych maszyn w 25 krajach świata (w tym 11 instalacji w Polsce)
  • prawie 30 lat doświadczenia
  • gwarancja solidności
  • najwyższy standard technologiczny
Konferencja odbędzie się 26 kwietnia 2017 r. w Warszawie w Hotelu Czerniewski przy ul. Jutrzenki 119. Mamy jeszcze kilka zaproszeń na to wydarzenie, zainteresowanych prosimy o kontakt.

Innowacyjność dla was!

Maszyny wykrawająco bigujące firmy Highcon są jednymi z najbardziej innowacyjnych na świecie, przyspieszony proces przygotowania jak i mnogość możliwości jakie dają przez użycie wykrawania laserowego są ich głównym atutem.

Highcon zorganizował konferencję mającą na celu wymianę doświadczeń dystrybutorów z całego świata. MMDS machines też tam było w osobie CEO Tomasza Marczewskiego!!! Izraelskie spotkanie obfitowało w kreatywne panele dyskusyjne i szkolenia, na których przedstawiciele z całego świata wymieniali się doświadczeniami w sprzedaży maszyn Highcon.

Producent pragnie udoskonalać swe maszyny w oparciu o feedback ze strony dystrybutorów - to my mamy kontakt z Państwem! Bądźmy innowacyjni razem!

„Chciałbym podziękować wszystkim uczestnikom konferencji Highcon Proving the power of paper za wspaniale wspólnie spędzony czas w Izraelu” – Tomasz Marczewski – CEO – M. M. Druk serwis sp. Z o. o.